Menü

Medyum Nasıl Olunur?

11 Nisan 2018 - Genel

Havvas ilminin anlamı çok geniş olmakla beraber en kapsamlı anlamı, kişilerin çözemediği sıkıntılardan alim kişi yardımıyla kurtulması anlamını kapsamaktadır. Havvas ilminin temelinde dua, vefk ve büyü yatmaktadır. Bu ilim oldukça zor ve üzerinde çalışılması gereken bir ilimdir. Havvas ilmine kitap okuyarak ulaşmak mümkün değildir. Kişiler medyum olmak istediklerini belirtiyorlar. Medyumluk doğuştan gelen bir yetenek ile ortaya çıkmaktadır. Fakat doğuştan gelen yetenek büyü yapmak için yeterli değildir. Bunun yanı sıra havvas ilmi ile ilgili bilim ve gelişmeleri takip etmek gerekmektedir. Yani sadece yetenekli doğarak medyum olmak mümkün değildir. Aynı şekilde kitaplardan öğrenmekte mümkün değildir. Bu ilim zamanında peygamber efendimiz tarafından alimlere öğretilmiştir. Alimler alim olanlara öğreterek havvas ilmi günümüze kadar gelmiştir. Bu mesleğin yani medyum olmak için diğer gereken bir özellik ise hissiyattır. Hissiyatın kuvvetli olması gerekir ve bunun yanında inanmak her şeyden önce gelir. İnanmayan bir kişiye prensip olarak yardım etmem çünkü inanmamak yapılan büyünün enerjisini alır. Tecrübelerimden yola çıkarak inanmayan kişilerin boşuna uğraş verdiğini görmekteyim. Bu ilmi bilmek ve uygulamak bir ayrıcalıktır benim gözümde herkes bu ilmi uygulayamaz. Bu ilmi uygulamak için gerekli bilgi ve donanıma sahip olmak gerekir.

Medyum Olmak için Bilgi Birikimi ve Tecrübe

Ben bu bilgi birikimine gelene kadar oldukça çok çalıştım ve sizlerin sıkıntılarını en iyi şekilde çözmeye çalıştım. Ben uzun yıllardan beridir havvas ilmiyle uğraşıyor olmamdan dolayı bu alanda uzmanlaşmış durumdayım. İnsanların çözemediği sorunlara çözümler üreterek onlara manevi bir medyum danışmanlık hizmeti sunmaktayım. Bu danışmanlık hizmetinin kaynağı havvas ilminden kaynaklanmaktadır. Bu ilim uygulama sırasında oldukça dikkat ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Benim medyum olmak için ve güvenirlik kaynağım memnun ettiğim insanlardır. İnsanları amaçlarına ulaştırmak ve sorunlarına çözüm üretmek için sürekli çalışır haldeyim. Yılların bana verdiği birikim sayesinde bana gelen insanların yüzünü güldürüyor ve dualarını alıyorum.

Her meslekte olduğu gibi benim mesleğimde de belirli kurallar vardır. Bu ilmin en önemli kuralı karşı tarafa dürüst olmaktır. Kişilerin sıkıntılı durumlarından faydalanmaya çalışmak kural dışıdır. Bu mesleğin amacı kişilerin sıkıntılı hallerinden kurtulmalarına yardımcı olmak ve kişileri mutluluk ile kavuşturmaktır. Bu kuralın dışına çıkan kimseler medyum olduğunu öne süremezler. Sıkıntısı olan kişiler bana gelerek “hocam ben bu hocaya gittim ama fayda etmedi.” diyorlar. Bunun nedeni ise, meslekte birçok yapmacık kişinin türemesidir. Benim mesleğimde de türeyen yalancı medyumlar bulunmaktadır. Biz bu yalancı medyumlara ” Şeytani Medyum ” adını veriyoruz. Çünkü bu şeytani medyum olmak isteyen kişiler, insanların zaaflarından yararlanmaya çalışarak insanlara boş ümitler veriyorlar. Ben gerçek bir medyum olduğumu kanıtlayıcı belgelere sahibim. Resmi bir ruhsatım ve vergi levham bulunmaktadır. Bu belgeleri olmayan ve kendini medyum olarak tanıtan kişilere aldanmayın. Sıkıntılı durumlardan sizi ancak işinde ehli olan ve tecrübe sahibi olan ben kurtarabilirim.
Web site adresi: Aslanhoca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir