Menü

Hakkımızda

Uzun zamandan beri proje ve fikir aşamasında olan Oyunadoy.com sonunda yayın hayatına geçti. Şimdi sizlere kısaca kendimizden bahsetmek istiyoruz.

Birkaç kafadarın fikirleri ile ortaya çıkan servis, ücretsiz olarak flash oyunları sizlere sunarak boş zamanlarınızdan keyif almanızı istiyor. Piyasadaki boş ve gereksiz sitelerde zaman harcamak yerine kaliteli içerik ve oyunlar ile eğlencenin dibine vurmanız amaçlanıyor.

Planlarımız

Her gün en az 2 oyun paylaşarak günlük olarak farklı oyunlar oynamanızı ve boşluklarınızı değerlendirmeniz amaçlanıyor. Seçtiğimiz ve paylaştığımız yapımlar kesinlikle sürükleyici özellik göstermektedir. Kimi zaman genel kültürünüze, refleks özelliklerinize, strateji geliştirme kabiliyetinize yönelik oyunlar paylaşıyoruz. Böylece kendi kişiliğinizi ve yeteneklerinizi de geliştirmeniz mümkün oluyor.

Oyunların Özellikleri

.swf veya iframe mantığı ile yerleştirilen oyunlar farklı firmalar tarafından yapılmakta olup biz sadece paylaşan taraf konumundayız. Bu bakımdan yapımlar ile ilgili şikayetlerinizi, yapımcılara bildirmenizde fayda var. Fakat bu konuda bizden yardım istiyorsanız sayfaların en altında bulunan yorum gönder kısmından veya info@oyunadoy.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Elimizden geleni yaparak sorunlarınıza çözüm üreteceğiz.

Kalıcı mıyız?

Bunu zaman gösterecek fakat biz uzun vadede planlarımızı ve bütçemizi ayarladık. En azından bizi 3 sene daha piyasada göreceksiniz. Fakat bundan ilerisi için zaman ve şartları konuşmakta fayda var. Bize ulaşarak maddi manevi destekte bulunabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarımızı beğenerek bizi her kesime ulaştırabilirsiniz.

Son…

Son olarak sizlerden ihtiyacınız olan veya olsa fena mı olur diyebileceğiniz yapımları bize mail veya yorum ile göndermenizi istiyoruz. Böylece bize yüksek oranda katkı sağlamış olacaksınız.