Menü

CanYa Alpha için Tamamen Hazır!

10 Nisan 2018 - Genel

CanYa Liderler arayışı başlıyor!

CanYa platformu şu anda Alfa aşamasında ve yol haritasına göre dünya çapında hizmet vermeye hazır. Bu gelişmenin ardından, CanYa ekibinden sıkı bir test süreci geliyor ve CanYa topluluğunun üyelerini seçiyor.

Şimdi platformda hizmet sağlayıcılar olarak yer almak ve en çok beğenilen “CanYa Liderleri” olmaları için en iyi 20 dijital freelancerı arıyoruz.

Bir dizi dijital servis kategorisinde yaptıkları işlerde uzman olan sağlayıcılar arıyoruz. Bu kişiler, ilk uygulayıcılardan oluşan çekirdek bir grup oluşturacaklar, gelecek lansmanlarda iş ilanlarını ilk görecekler ve gelecekteki tüm CanYa sağlayıcıları için mükemmelliğin bir ölçütünü oluşturacaklar.

CanYa Liderleri:

Bu sağlayıcılar ne yapacak?

Bu sağlayıcılar, yerleşik işlemimizi test edecek ve gelecekteki tüm sağlayıcılar için bir ölçüt sağlayacaktır. Ayrıca mevcut müşteri tabanlarını ve müşterilerini CanYa platformuna getirmeleri teşvik edilecektir.

Bu sürecin sadece birkaç hafta alacağını düşünüyoruz. Bunu takiben, CanYa Alpha platformu, $CAN tokenini kullanarak hizmet bulmak, rezervasyon yapmak ve ödeme yapmak için kullanılır durumda olacak.

Yani önce sağlayıcılar sonra da herkes mi?

CanYa iki yönlü bir pazardır. En en önemli ilk adım, dünyanın dört bir yanından, $CAN ile rezerve edilebilen ve ödenebilen, kritik bir kaliteli dijital servis sağlayıcı kitlesini elde etmektir! Bu, kullanıcılarımızın ilk kez giriş yaptıkları zaman, aslında bir grup kaliteli, deneyimli freelancerın işlerini yapmaya hazır olduğu anlamına gelir!

Bu sağlayıcılar ayrıca, freelancer kayıtlarının takip edilmesinde bir kriter ve kılavuz sunacak.

Nasıl ilk 20 servis sağlayıcısının bir parçası olabilirim?

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi freelancerin kaydolmasını teşvik etmek için bu küresel kampanyayı bir dizi kanalda açıyoruz.

Bu pozisyon için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen bu formu doldurun:https://canyacoin.typeform.com/to/r2Bfb0

Başvurular şimdi açık ve 20 CanYa Lider’imizi aldıktan sonra kapanacak. Bu 20 sağlayıcı alımından sonra tüm servis sağlayıcılar katılmaya teşvik edilecektir.

CanYa Alpha’nın hangi özellikleri var?

CanYa’da sizi başka neler bekliyor?

Alfa şimdi kullanıma hazır. Beta da kısa bir süre sonra başlayacak ve nihayetinde yol haritasına göre Temmuz 2018’e kadar CanYa 2.0 platformu piyasaya sürülecek.

Bountysource aynı zamanda Mayıs 2018’e kadar aktif olmak için kripto ile hızla gelişiyor. Bu aynı zamanda $CAN tokenını da büyük ölçüde entegre edecektir.

Genel olarak, 2018 CanYa ekibi ve muhteşem topluluğumuz için büyük bir yıl olacak!

Kaynak: https://www.canyaturkiye.com/canya-alpha-icin-hazir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir